About Usتاریخچه شرکت


فعالیت شرکت رودخانه کوه صدف با مجوز های رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال 82 آغاز و در سال 1389 به شماره ثبت 391896 در تاریخ 21/09/1389 رسمیت یافت.

با توجه به اینکه، این شرکت سابقه طولانی در عرضه نشر دیجیتال و تولید نرم افزار های خاص مشغول به فعالیت بود با لطف پروردگار و عنایت به حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شرکت مذکور تبدیل به موسسه فرهنگی دیجیتال گردید.


چشم انداز


از مهمترین ارکان هر جامعه ای سلامت آن جامعه است و راز سلامت جسمی و حتی روحی آن جامعه در تغذیه صحیح نهفته است. از آنجایی که فرهنگ صحیح تغذیه نیاز به نظارت و توصیه های متخصصین تغذیه دارد و از طرفی دسترسی به متخصصین مجرب در هر لحظه امکان پذیر نمی باشد و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر گسترش سلامت و نشاط جامعه اسلامی، این شرکت سالهاست که با صرف زمان زیاد و هزینه های فراوان بدور از هر گونه حمایت دولتی اولین و جامع ترین سیستم رژیم غذایی و تناسب اندام را تولید نموده و با اخذ مجوز های لازم از مراجع ذی صلاح تلاش نموده تا دسترسی تمامی اقشار جامعه را به فرهنگ صحیح تغذیه سالم فراهم آورد.

لازم به توضيح مي‌باشد كه زندگي ماشيني؛ كمبود زمان كافي و استرس‌هاي معمول، متأسفانه، اهميت لازم نسبت به نگاه علمي به امر تغذيه را به سويي سوق داده كه بخش اعظمي از بيماري‌ها اعم از قلبي و عروقي، چاقي، لاغري مفرط و غيره جزو لاينفك مراجعات به مراكز درماني مي‌باشد.


ماموریت


لذا بر آن شديم تا ضمن رعايت الگوها و خواست‌ها محصولي توليد نماييم كه با ايجاد تحويل بديع در ديدگاه مردم نسبت به محصولات غذايي و ايجاد انگيزه در مصرف صحيح آن، نمايانگر زواياي پنهان و آينده‌اي روشن از يك زندگي سالم در خانواده‌هاي كشورمان باشيم.

  یکی از پیشرفته ترین و برترین نرم افزارهای تولید شده در ایران توسط این موسسه، نرم افزار رژیم غذایی وتناسب اندامبودهکهبا استفاده از آنمی توان بدون مصرف هرگونه داروو فقط با تنظیم رژیم غذاییمتناسب با شرایط فیزیکی و سلایق غذایی شخص به وزن دلخواه در جهت کاهش ویا افزایش وزن  رسید.

هم اکنون این موسسه بر روی 27 نسخه متفاوت از این محصول در حال تحقیق، بررسی و تولید می باشد که کاربر نه تنها می تواند با استفاده از محصول به وزن دلخواه خود برسد بلکه می تواند 27 بیماری را نسبت به شرایط جسمانی خود در نظر گیرد که از آن جمله میتوان به رژیم های دیابت، دوران بارداری، شیردهی، نقرس و اشاره نمود.

شایان ذکر است که این موسسه مناسبت های دینی و مذهبی مثل ماه مبارک رمضان و روزه داری که جایگاه ویژه ای در بین مردم عزیز کشورمان دارد را نیز در نظر گرفته است و این مهم موسسه فوق را متمایز از رقیبان خارجی خود کرده است.


اهداف و خط مشی


آیا می دانید که هم اکنون نسل کودک، نوجوان و جوان میهن اسلامی عزیزمان در طول هفته حداقل 3 بار به مصرف تنقلات غیر ضروری و بسیار مضر می پردازند، در حالتی که استفاده حداقل از یک لیوان شیر در روز برای سلامت جسم ضروری می باشد.

هدف ما بالا بردن سطح فرهنگی تغذیه ای می باشد.

لذا این موسسه در محصولات خود تغذیه پیشگیرانه، اصل تعادل مثبت و نرخ متابولیسم پایه را در نظر گرفت و در تمامی وعده های غذایی خود هرم غذایی را اجرا کرد.

همچنین نسخه انگلیسی- عربی و تحت شبکه و وب این محصول نیز آماده ارائه می باشد که می تواند با حمایت مسئولین مربوطه با توجه به توسعه صنعت نرم افزاری و فناوری اطلاعات و ارتباطات به شکلی که در آینده ای نچندان دور تمامی صنایع خورد و کلان دنیا نیازمند به صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) خواهند بود لذا این موسسه در حوزه سلامت و فناوری اطلاعات (IT) گزینه ای بسیار مناسبی برای صادرات این محصول، به تمامی مردم دنیا بخصوص مسلمانان جهان ارائه گردد.


سوابق اجرایی موسسه


-         همکاری مداوم با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه فناوری اطلاعات و سلامت

-         برگزیده پنجمین جشنواره رسانه های دیجیتال در حوزه سلامت و پژوهش و فناوری

-         برگزیده دومین جشنواره رسانه ملی سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

-         دارای تاییدیه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

-         دارای تاییدیه از شورای عالی انفورماتیک

-         دارای تاییدیه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

-         خرید 1000 پکیج نفیس توسط شرکت نرم گستر

-         خرید 100 عدد پکیج نفیس توسط بخش تربیت بدنی دانشکده شهید مطهری بسیج

-         همکاری مشترک با روزنامه و نشریات مختلف از جمله روزنامه آسیا، دنیای اقتصاد ، ماهنامه طعم سیب و ...

-         مشاوره در تهیه استاندارد ارائه طرح های نرم افزاری مبتنی بر روش RUP برای سازمان ها و شرکت های مختلف از جمله :

-         شرکت وب گستران پویا

-         شرکت چاوش پرداز سیستم

-         شرکت ایده سازان عصر اطلاعات

-         شرکت بین المللی تیسا


با ما در ارتباط باشید:

دفتر مرکزی : 7-88484324
دفتر پشتیبانی و تحقیق و توسعه (R&D) ـ : 22647795-6
فاکس: 22647797
صندوق پستی: 3959-11155
Info@sadafdiet.com: پست الکترونیک


نمایندگی ها


اصفهان: شرکت سفیران ورزش

جناب آقای توکلی - 09367126068


مشهد: آزاد شهر- امامت 58 – پلاک 4 - شرکت پیشگامان هوشمند ورزش

جناب آقای دکتر اسماعیلی – 09152474549

Mr. Mendy Cheung, General Manager of rolex replica Greater China, said: "Zenith has been traveling all the way with the flight dream of replica watches mankind." It is a pleasure for the two flight attendants to attend and share their most real experiences and feelings. Dialogue fearless and brave, feel the charm of flying and spirit in this I also hope that the new release of rolex replica watches the real force when the pilot series TYPE 20 special edition watch can evoke the hearts of fake rolex all people chasing the sky and the ideal."